У нашому місті розпочалася активна робота над удосконаленням роботи громадського транспорту та підвищенням якості транспортних послуг для населення.

З цією метою розробляється Стратегія міського громадського транспорту до 2030 року, що координується Робочою групою, створеною відповідно до розпорядженням міського голови від 11.08.2020 №298-р. http://www.namvk.if.ua/dt/478474/

Стратегія  міського  громадського  транспорту  –  документ,  який визначає пріоритетні напрямки розвитку громадського транспорту та фіксує бачення міста щодо рівня якості транспортних послуг у майбутньому. Основною метою Стратегії є розробка заходів, які дозволять надавати жителям міста якісні послуги громадським транспортом як на території Івано-Франківська, так і в новій територіальній громаді, зокрема і шляхом покращення роботи комунального пасажирського транспорту.

У розробленні цієї Стратегії Івано-Франківськ планує отримати технічну підтримку в рамках двох міжнародних проектів:

-         «Проект оновлення тролейбусного парку м. Івано-Франківськ – Розробка програми корпоративного розвитку та участі зацікавлених сторін», що розпочався у квітні 2020 року та фінансується Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) і реалізується німецькою консалтинговою компанія Dornier Consulting International GmbH; метою цього Проекту є зміцнення інституційного потенціалу комунального підприємства, удосконалення його операційної та фінансової діяльності, впровадження практик та методів довгострокового бізнес-планування і корпоративного управління та приведення якості транспортних послуг до міжнародних стандартів на основі Договору про надання громадських послуг, який буде розроблений висококваліфікованими фахівцями.

-      Проект Європейського інвестиційного Банку «Міський громадський транспорт в Україні», консультантом у якому є Egis International; в рамках цього проекту Івано-Франківськ планує збільшити парк міського електричного транспорту для задоволення попиту на пересування громадським транспортом, а також отримає технічну допомогу у підготовці Стратегії та Договору про надання громадських послуг.

Під час реалізації обох проектів передбачається активне залучення громадськості та зацікавлених сторін до процесу прийняття рішень в контексті сталого міського розвитку.

Контакти в разі запитань щодо Стратегії :

Координатор від муніципалітету  Елена Уоррен     Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Координатор від КП «Електроавтотранс»  Валентина-Ірина Козловська      Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.